baner

Bagażówka – Taxi bagażowe Gdańsk

Przedmioty wielkogabarytowe są bardzo trudne w transporcie. My postanowiliśmy odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów, dlatego nasza oferta została wzbogacona o kompleksowe taxi bagażowe. Specjalnie do tego celu przystosowane pojazdy, zaopatrzone w listwy mocujące, koce, gąbki i przekładki bezpiecznie i sprawnie przewiozą każdy przedmiot. Nasza bagażówka to przede wszystkim nowoczesne i niezawodne systemy zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo nawet na wymagających i długich trasach.

}

Szybko

Potrzebujesz transportu natychmiast? Nie ma sprawy!

Małe i Duże

Wielkość przesyłki nie ma znaczenia, przewieziemy od pendrive’a po fortepian

Fachowo

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy

Tanio

Nasze ceny są konkurencyjne

733 483 388

Liczy sie dla nas przede wszystkim zadowolenie klienta, dlatego nasze taxi bagażowe może być pod domem klienta już w 30 minut od zgłoszenia. Bagażówka, która zasila flotę naszych aut to pojazd niezwykle ładowny, dlatego całą przeprowadzkę można zrealizować już w jednym kursie. Umożliwia to dużą oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasze taxi bagażowe działa głównie na terenie Gdańska, ale także całej Polski czy Europy. Dbamy o bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów i staramy się, aby wszystko przebiegło sprawnie.